Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

درباره ما

معرفی آلبوم های جدید خوانندگان، اعلام زمان دقیق كنسرت های موسیقی پاپ در ایران و فراهم آوردن امكان خرید اینترنتی بلیط كنسرت ها و مراسمی كه با مشاركت و اسپانسرینگ «ترانه ماه» برگزار می شود،‌ از دیگر ویژگی های این پایگاه اینترنتی است. ضمن اینكه مسئولان مجله «ترانه ماه» با طراحی،‌ برنامه ریزی و اجرای مطلوب «جشن موسیقی سال» برآنند تا همگام با انتشار منظم مجله و آپلود دائمی سایت، موجبات همسرایی اهالی موسیقی پاپ ایران و طرفداران این هنر مردمی را فراهم آورند.
شایان ذكر است كه اولین شماره ی ماهنامه تخصصی «ترانه ماه»، در پاییز سال 1383 منتشر شده و طی این سال ها، به مرجع اصلی و قابل اتكای موسیقی پاپ نزد هنرمندان و هواداران آن در سراسر كشور بدل گردیده است و امید می رود تا با راه اندازی سایت رسمی مجله، مخاطبان جهانی فارسی زبان نیز با تحولات امروزی موسیقی مردمی سرزمین مادری آشنا شوند.
از سویی و در فاز دوم طراحی این سایت و با افتتاح بخش انگلیسی آن، ظرفیت های بالقوه ی موسیقی پاپ ایران، به رؤیت كاربران جهانی هنر موسیقی هم خواهد رسید.

 

پایگاه اینترنتی www.taranehmaah.com سایت رسمی مجله تخصصی «ترانه ماه» به مدیرمسئولی «شهنام صفاجو» است كه از بهار 91 رسماً افتتاح شده تا به انعكاس اخبار، گزارش ها، نقدها، مصاحبه ها و عكس های اختصاصی پیرامون هنر ترانه سرایی و موسیقی پاپ ایران بپردازد و ضمن انتشار الكترونیك صفحات برگزیده ی مجله [كه پرتیراژترین ماهنامه موسیقی كشور است]، بهترین های موسیقی پاپ امروزی «ایران زمین» را به عموم مخاطبان جهانی پارسی زبان معرفی نماید.    

 

تمامی حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به مجله ترانه ماه می باشد
هرگونه نسخه برداری از اطلاعات این پایگاه فقط با ذکر منبع مجاز بوده و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت

All rights reserved. Copyright © 2014 by TARANEH MAAH Magazine